Dieta Dla Zdrowia

O nas

DietaDlaZdrowia.pl to portal tworzony przez ekspertów

Dietetyka, medycyna, fitness, zdrowie i uroda to zagadnienia, które stały się dla nas inspiracją. Z pasją łączymy wieloletnie doświadczenie z najnowszymi zdobyczami nauki, tworząc dedykowane użytkownikom plany dietetyczne.
Z nami osiągniesz wymarzoną wagę bez stresów i niepowodzeń. Oprócz indywidualnego jadłospisu, otrzymasz od nas wsparcie i jakże ważną motywację. Wszystko po to, aby dieta stała się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Zbilansowana, racjonalna dieta to klucz do długiego zdrowia i radości życia. Poczuj się szczęśliwy i odzyskaj pewność siebie! Z DietąDlaZdrowia.pl łatwo osiągniesz wymarzony rozmiar!


Poznaj nasz zespół:

Dr Marek Szołtysik - szef zespołu ekspertów, DietaDlaZdrowia.pl

Marek jest pracownikiem naukowo - dydaktycznym na wydziale Nauk o Żywności Uniwersyt
et u Przyrodniczego we Wrocławiu. W portalu DietaDlaZdrowia.pl czuwa nad prawidłową pracą całego zespołu. Dba o poprawność dedykowanych planów dietetycznych, jest odpowiedzialny za stronę merytoryczną treści zamieszczanych w serwisie.

Marek jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych o tematyce żywnościowej
i d ietetycznej. Współpracuje z magazynem dla mężczyzn "Men's Health". Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności, a także biegłym sądowym występującym w sprawach fałszowania produktów spożywczych. Marek to specjalista oraz audytor systemów zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności, współpracującym w tym zakresie z wieloma znanymi firmami żywnościowymi na terenie całego kraju.
Oprócz szerokich zainteresowań związanych z wykonywanym zawodem, jest zapalonym sporto wcem - aktywnie trenuje pływanie. Wiedza jaką dysponuje pozwala mu utrzymywać organizm w dobrej kondycji oraz podnosić wyniki sportowe, czym będzie się z Państwem dzielił na łamach portalu DietaDlaZdrowia.pl.Dr Joanna Pieczyńska

- specjalista leczenia żywieniowego chorób dietozależnych, DietaDlaZdrowia.pl

Joanna żywieniem zajmuje się nie tylko zawodowo, ale też naukowo. Obecnie realizuje prace dotyczące sposobu i stanu odżywiania się rożnych populacji, bada też wartościodżywcze produktów spożywczych jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Broma tologii i Dietetyki Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest autorką wielu publikacji z zakresu analizy żywności i żywienia człowieka w czasopismach krajowych i zagranicznych, jest konsultantem merytorycznym dla magazynu "Mamo to Ja". Prowadzi również zajęcia dotyczące żywienia człowieka i analizy żywności ze studentami Wydziału Farmacji oraz kierunku Dietetyka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Współpracując z Kliniką Gastroenterologii pomogła wielu pacjentom spojrzeć przychylnym okiem na jedzenie. Słowem jeśli istnieją jakiekolwiek pytania i dylematy dotyczące odżywiania się - Joanna zna odpowiedzi na wszystkie z nich. Prywatnie jest aktywną mamą 9-letniej Julki i 1,5- rocznego Kuby, która zawsze znajdzie czas na aquafitnes i tango argentyńskie.Dominika Bakalarz - instruktor fitness, DietaDlaZdrowia.pl

Jest instruktorem gimnastyki, lekkiej atletyki i fitnessu. Prowadzi treningi indywidualne, dedykowane osobom dbającym o prawidłową sylwetkę. To z nią możesz konsultować swoją aktywność fizyczną podczas diety. Dominika z chęcią pomoże Ci wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybciej pozbędziesz się zbędnych kilogramów i sprawisz, że Twoje ciało będzie wyglądało zdrowo i atletycznie. Dominika służy również radą przy doborze suplementów diety. Interesuje się dietetyką pomaga swoim podopiecznym w doborze odpowiednich planów żywieniowych. Od zawsze interesowała się sportem, głównie tańcem i akrobatyką sportową. W zimie szusuje na narciarskich stokach. Stale podnosi swoje kwalifikacje na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

 

Marianna Świątkiewicz - specjalista dietetyk, DietaDlaZdrowia.pl

Marianna pasjonatka dietetyki. Nie odpowiada Ci Twoja waga, chciałbyś coś zmienić, ale nie masz zapału i czasu, a ponadto jesteś bardzo wybredny? Dobrze trafiłeś! Marianna będzie do Twojej dyspozycji przez całą dietę. To z nią będziesz spotykał się online w przypadku pytań, czy wątpliwości.

Ukończyła stacjonarne studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, na wydziale Nauk o Żywności. Zawodowo zajmuje się układaniem dedykowanych planów dietetycznych. Dzięki jej pomocy, już kilkaset osób odzyskało pewność siebie i radość życia. Pasją Marianny jest sport - świetnie radzi sobie na korcie tenisowym, jak i żeglując po morzu. Zimą jest aktywnym instruktorem narciarstwa. Wygląd Marianny jest dowodem na to, że warto prowadzić zdrowy styl życia!

 

 

Piotr Wawrzynów - ekspert ds. motywacji, DietaDlaZdrowia.pl

Piotr jest ekspertem i konsultantem w dziedzinie strategii działań marketingowych i sprzedażowych. Pracował w wielu znanych ogólnopolskich firmach na stanowiskach Dyrektora Generalnego ds. Strategii i Marketingu, obecnie doktoryzuje się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Z przebiegu jego dotychczasowej kariery zawodowej jedno wiemy na pewno - Piotrowi nigdy nie brakuje wytrwałości w dążeniu do celu. Właśnie dlatego został Ekspertem ds. Motywacji w DietaDlaZdrowia.pl. Z całą śmiałością powiedzieć można, że nie ma celu, do którego Piotr nie potrafiłby zmotywować. Stale opiekuje się osobami stosującymi dietę i szybko rusza na ratunek tym, którym zaczyna brakować silnej woli. A wszystko zgodnie z ulubionym motto Piotra, że dieta ma być przyjemnością!


Sylwia Kmieć Szołtysik - ekspert planów dietetycznych, DietaDlaZdrowia.pl

Sylwia jest absolwentką kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie w pracy dietetyka zawdzięcza długoletniej praktyce przy układaniu programów żywieniowych głównie w dietach odchudzających i sportowych. Oprócz pracy eksperta do spraw żywności i dietetyki jest audytorem wewnętrznym - dba o przestrzeganie norm jakości w przemyśle żywnościowym, wdraża systemy jakości i prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności. Sylwia jest autorem większości planów dietetycznych serwisu DietaDlaZdrowia.pl. Jest odpowiedzialna za prawidłowe zbilansowanie diet pod względem dostarczania do organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Interesują ją ciekawostki medyczne i biotechnologiczne, informacje z zakresu dietetyki i toksykologii żywności. Prywatnie aktywnie uprawia sport-pływanie, uwielbia spacery ze swoim psem najwspanialszej, jak twierdzi, rasy - labradorem.