Dieta Dla Zdrowia

Gratisy

Filmy z ćwiczeniami fitness dla niej i dla niego

Zdrowa dieta przyniesie o wiele więcej korzyści, jeśli będzie połączona z regularnymi ćwiczeniami. Dzięki nim nie tylko szybciej spalisz kalorie, ale także poprawisz sobie humor! Ćwicząc, uwalniasz endorfiny - hormony szczęścia. Właśnie dlatego do każdego z pakietów DietaDlaZdrowia.pl dołączamy w prezencie filmy z ćwiczeniami fitness w dwóch wersjach ? dla NIEJ i dla NIEGO. Przekonaj się, jak szybko zaczniesz gubić zbędne kilogramy z pomocą naszych trenerów fitness!

Waga elektroniczna

Ważenie jest najprostszą i najskuteczniejsza metodą weryfikacji skuteczności diety. Sprawna waga, będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce ze zbędnymi kilogramami. Zyskaj dwie nowe wagi: wagę Twojego ciała i wagę elektroniczną. Tę drugą otrzymasz od nas, jeśli zakupisz pakiet Optimum lub Premium.
Obserwuj, jak stajesz się coraz lżejsza na wyświetlaczu nowej wagi elektronicznej - aby ważenie było jeszcze przyjemniejsze.

Konsultacja z dietetykiem

Zdecydowałeś się na pakiet Premium? Zatem Twoja przygoda z portalem DietaDlaZdrowia.pl będzie trwała co najmniej sześć miesięcy. To czas zmiany Twoich nawyków żywieniowych. Pomoże Ci w tym dietetyk. Pakiet Premium zapewnia Ci bezpłatną konsultację ze specjalistą, który udzieli Ci wszelkich informacji i rozwieje wszelkie wątpliwości. Dzięki temu Twoja dieta przyniesie jeszcze lepsze rezultaty!