Dieta Dla Zdrowia

Dieta sportowa

Idealna dla sportowców i osób aktywnych. Dopasowana do indywidualnych potrzeb, dostarcza organizmowi odpowiednią porcję energii. Pomaga osiągnąć optymalną wydajność treningu. Ta dieta to prosta droga do najlepszych wyników i sukcesu.

Indywidualnie dopasowana

Plan diety układany jest indywidualnie dla każdej osoby. Pod uwagę brana jest płeć, wiek, waga, rodzaj i częstotliwość uprawianego sportu, zużycie energii na treningach, pora roku, a nawet klimat.


Źródło energii

Dieta dla Sportowców to dieta wysokoenergetyczna. Uwzględnia potrzeby organizmu, związane ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Dieta jest bogata w pełnowartościowe białko, które zapewnia kontrolowany przyrost masy mięśniowej. Zwarte w planie diety tłuszcze nienasycone i węglowodany przemieniane są w energię i spalane podczas treningu.


Droga do najlepszych wyników

Obok uwarunkowań genetycznych oraz długości treningu, prawidłowa dieta aż w 50% ma wpływ na to, jakie wyniki osiągają sportowcy. Dieta Active zapewnia utrzymanie prawidłowego poziomu energii w organizmie, zapobiegając stanom osłabienia i wycieńczenia - głównymi problemami, z którymi zmagają się sportowcy prowadzący bardzo intensywny trening. W 100% pomaga wykorzystać potencjał sportowca, prowadząc prosto do najlepszych wyników i sukcesu.