Dieta Dla Zdrowia

Zero tolerancji dla dziur, czyli jak mięć piękne, zwężone pory

Nie lubimy dziur w drogach, denerwujemy się dziurą w kieszeni, a już do białej gorączki doprowadza nas dziura w nowych rajstopach- prowadząca w prostej linii do powstania ogromnego oczka. Chyba tylko dziury w serze nas cieszą, a jeśli nie cieszą, to są dla nas obojętne. Negatywne emocje wywołują w nas także, a może przede wszystkim dziury w twarzy- czyli tak zwane rozszerzone pory.

Każdy z nas chciałby mieć piękną skórę twarzy, gładką, z niewidocznymi gołym okiem porami. Niestety, posiadaczy takiej cery jest niewielu. I chociaż nie da się całkowicie zlikwidować widocznych porów, to można je zwęzić i sprawić, że będą wyglądać naprawdę estetycznie.

Po pierwsze pamiętać musimy o dokładnym oczyszczaniu- rano i wieczorem, w przypadku tłustej cery koniecznie (!) żelem antybakteryjnym. Po umyciu, warto nałożyć lekki nawilżający krem- unikamy kremów tłustych, o gęstej konsystencji. 2 razy w tygodniu zafundujmy też skórze zwężającą pory maseczkę. Do tego celu użyjemy białka kurzego, które zmieszamy z odrobiną soku z ogórka, cytryny lub żurawiny. Taką papkę nakładamy na twarz i czekamy, aż wyschnie. Zmywamy ciepłą, najlepiej przegotowaną wodą. Przed maseczką dobrze jest wykonać też peeling twarzy. Możemy użyć specjalnych peelingów 'kupnych' albo tanim sposobem przygotować je z tego, co akurat mamy w domu. Doskonałym przykładem jest peeling z cukru i wody. 2 łyżki cukru mieszamy z niewielką ilością wody, a następnie wmasowujemy przez 5 minut powstałą papkę z grudkami w skórę twarzy i spłukujemy. Gotowe!

Po takim zabiegu skóra jest ściągnięta i wygładzona, a pory- choć może zupełnie nie zniknęły, to z pewnością nie rzucają się w oczy tak, jak wcześniej!

Autor: Rycerka

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 1

Komentarze (4)

 • Shavonne2016/03/22 18:42

  nba pro shop promo code

  black friday mlb shop coupons nbba pro shop promo code coupon nfl shop

 • Carito2015/07/14 10:08

  j6L1HowL1SA

  ore, ano, ten flek je FLEK! roji, jak to vedš?! Napsala jsem si na dlaň fixou slovo FLEK jako upozorněned, abych neaozpmněla našed sekrete1řce poslat fotku mokre9ho stropu na stropě (v pre1ci). A podepřela jsme si bradu a měla jsem na ned flek FLEK. Zrcadlově.

 • Cidinha2015/07/10 01:39

  5ocQCquvJQfd

  Arek1950 w sumie ja robiłam to samo co Ty, czytaj wsktsyzie instrukcje jakie CI się pokażą i sie uda. Na początku sie przeraziłam jak to zobaczyłam, jednak wszystko zajęło mi max 2 minuty!!!! Jestem baaardzo zadowolona!

 • Priscila2015/07/09 21:11

  KTHq57qP

  Hej. Ściągnęłam sobie wlasnie bot o naizwe Romadoria Helper, w sumie wszystko dziala jak ta lala, plik skanowany przez autora na virustotal czy jakos tak i nic nie wykazało. Przydatne bo posiada automatyczne dodawanie do kolejki budowania, nawet dla darmowego konta takiego jak ja mam!!!!!!

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)