Dieta Dla Zdrowia

Wylej kurz... i już!

Alergia- wrodzona czy nabyta- potrafi utrudnić życie. Wie o tym z pewnością każdy, kto zetknął się z tą przykrą dolegliwością.

Przyczyny mogą być różne: kurz, pyłki, czy sierść naszych pupili, . Objawy alergii są wyjątkowo uciążliwe w codziennym życiu, a ich gama jest niezwykle szeroka. Wysypka, długotrwały katar i kaszel, łzawienie skutecznie utrudniają nam funkcjonowanie.

Pamiętajmy, że alergii nie należy lekceważyć. Nieleczone alergie wziewne (czyli związane w wdychaniem wraz z powietrzem pyłków i kurzu) prowadzić mogą do poważnych zaburzeń układu oddechowego, a nawet do astmy.

Musimy być świadomi, że zagrożenie czyha przede wszystkim w naszych własnych domach! W zakamarkach pomieszczeń rozwijają sie grzyby pleśniowe i roztocza. Aby minimalizować zagrożenie w domowym zaciszu, należy ograniczyć ilość rzeczy zbierających na sobie kurz jak np. książki, włochate dywany, czy kotary. Wskazane jest częste wietrzenie pościeli i ubrań oraz trzepanie dywanów.

Dla wszystkich cierpiących na alergie oraz tych, którzy chcą oczyścić swojego otoczenie polecamy zupełnie innowacyjne roz

wiązanie- odkurzacz BORA firmy MPM.

Odkurzacz BORA łączy ze sobą funkcje odkurzania powierzchni z oczyszczaniem powietrza w całym pomieszczeniu. Rolę głównego filtra pełni woda, najgęstszy filtr jaki można sobie wyobrazić. Powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest również odpowiednio wilgotne. Pozwoliło to zarazem wyeliminować worki, co oznacza duże oszczędności w eksploatacji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego filtra wodnego i podwójnego dyfuzora urządzenie precyzyjnie eliminuje kurz i roztocza z odkurzanej powierzchni i otoczenia, z ogromną mocą topiąc je w wodzie.

Według opinii specjalistów połączenie filtra wodnego z filtrem Hepa jest najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Filtr Hepa stanowi dodatkową barierę dla kurzu i roztoczy. Stworzony w NASA, jest obecnie najdoskonalszym rozwiązaniem używanym do oczyszczania powietrza. Jego skuteczność wynosi ponad 99 proc. Co jakiś czas możemy go łatwo zdemontować i wypłukać w wodzie. Filtr Hepa można dodatkowo skropić załączonym olejkiem zapachowym, a po zakończeniu sprzątania zamiast pyłków, w powietrzu unosić się będzie ulubiony zapach świeżości.

Odkurzacz BORA jest niebywale prosty w obsłudze i czyszczeniu. Żeby zacząć odkurzać, trzeba tylko jednym ruchem włożyć pojemnik z wodą i nakryć pokrywą. Po zakończonej pracy wystarczy unieść rączkę, wyjąć pojemnik, wylać wodę z kurzem... i już!

 

Autor: redakcja

Oceń artykuł

Komentarze (8)

 • Dell2016/11/22 05:39

  DV8OYvLaGlA

  Woot, I will cealirnty put this to good use!

 • Cash2016/11/20 14:03

  eKby6cvvO

  I am glad you all liked the post & took the time to let me know! I am not sure how to really respond back to comments on my actual blog. I am learning! I better stop typing as it is hard using my iPhone at the oprmsettiot. The dude is RIGHT in my face!

 • Karola2014/12/01 23:28

  alergiaa

  tylko nie odczulanie - u mnie były to pieniądze wyrzucone w błoto.. ja radzę sobie tradycyjnymi sposobami regularne sprzątanie, do tego tabletki z bilastyną i nie ma tragedii, ale musiałam wprowadzić parę zmian w wystroju mieszkania - wszelkie dywany zasłony firany OUT! bo tam się głownie skupia do paskudztwo

 • Kamila2014/07/13 14:04

  przesada

  jak dla mnie to zwykły gadżet - mop, ścierka i zwykły odkurzacz wystarczą, żeby było czysto, a jak męczy, to się bierze dobre leki np. clatrę i jest ok. No chyba, że ktoś chce się bawić w odczulanie przez 5 lat

 • Paulina2014/07/13 13:46

  alergia na roztocze

  siostra to ma z powodu alergii syna - a tutaj coś jeszcze w tym temacie dla zainteresowanych alergików http://alergia.wieszjak.polki.pl/odczula nie/324944,2,Jak-wyleczyc-alergie-na-roz tocze-kurzu-domowego.html podsyłam siostrze, więc od razu tu ;-)

 • Anna2011/09/13 14:41

  Dobry sprzęt, dobra cena

  Jak w temacie, trzeba dodać że ten odkurzacz w niczym nie ustępuje droższym odpowiednikom, a kosztuje tyko jakieś 500-600zł!

 • Elżbieta2011/09/11 07:40

  Wylej kurz... i już!

  Ciekawe rozwiązanie dla osób z problemami alergicznymi

 • Guaridan2011/08/28 21:40

  Alergia to nie wyrok

  Super, że jest tyle rozwiązań dla alergików, by ich życie było łatwiejsze i zdrowsze!

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)