Dieta Dla Zdrowia

Szara cera

Szara cera to zmora wszystkich, których dotknął ten problem. Cierpią z tego powodu zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Czy można zrobić coś z tą przypadłością? Na pewno nie wolno palić papierosów, ale to nie jedyna przyczyna tej przypadłości.

Szara cera to objaw najczęściej spotykany u osób palących papierosy. Z powodu niedotlenienia i zatrucia nasz organizm sygnalizuje, że ma problem. A skóra i jej stan są w tym wypadku barometrem naszej wewnętrznej kondycji. Jednak szara cera to sygnał, że z wątrobą lub gospodarką hormonalną człowieka jest coś nie tak. Oprócz zalecanej wizyty lekarskiej - bo w tym wypadku konsultacje na pewno nie zaszkodzą, można zastosować kosmetyki oparte na bazie witaminy C i ogórka lub pić napar z pokrzywy, kopru włoskiego i żen-szeń. To zdrowe i przydatne preparaty, które pomogą wydalać toksyny z naszego organizmu.

Warto też pamiętać, że poprawić kondycję naszej cery możemy przebywając na świeżym powietrzu, czynnie uprawiając sport i wprowadzając do codziennej diety owoce i warzywa sezonowe. Zresztą osoby narzekające na problemy z cerą powinny szczególnie zwracać uwagę na kompozycję codziennej diety. Trzeba unikać alkoholu, innych używek i słodyczy w nadmiernych ilościach oraz jedzenia w którym znajduje się dużo konserwantów.

Autor: Ola Bendyk

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 1

Komentarze (4)

 • Maryellen2015/07/17 02:05

  ZpISwKe9Ime

  Always the best content from these prioigdous writers.

 • Vicen2015/07/10 13:14

  WXsKeasnnLq

  I just don't see it as a schtick. His taelnt lies in his sense of comedic timing and subtlety, and if he can cultivate that then he'll have a long and admired career. (He's not Bob Newhart now, but he could be, someday.) If he can't, then he will wear out his welcome, you're right. Although he's already grown so much since Arrested Development that I don't see why he'd stop growing all of a sudden. And I just don't see how working on an AD movie with all of those other supremely taelnted comedians could do anything but help his development. But he's not Macaulay Culkin, his problem won't be that his appeal is completely dependent on his age.Anyway, it was established long ago that you and I approach comedy from very different angles. Nothing wrong with that.And somehow you've gotten me to spend an unexpected amount of time on here defending the guy I was attacking in the original post. Well played.

 • fara.zahar2011/05/24 09:53

  Skóra zwierciadłem kondycji!

  Przyjazna dieta i odpowiednia pielęgnacja na pewno pomogą pozbyć się "szarego" problemu. Dobrze, że Pani Ola zauważyła, że może być to objaw poważnych dolegliwości, a nie tylko estetyczny defekt.

 • syla_sala2011/05/23 17:57

  marchew

  dobrze jest też pić sok marchwiowy, bo zawiera beta-karoten!

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)