Dieta Dla Zdrowia

Krostka na horyzoncie!

Mimo , że skończył nam się już okres dojrzewania krostki wciąż i wciąż pojawiają się na naszej twarzy. Ich głównymi przyczynami są nasze przyjemności. Co robić aby z nich nie rezygnować? Wystarczy wybrać odpowiednie środki zapobiegawcze oraz odpowiednie kosmetyki, aby pozbyć się uporczywych niedoskonałości.

Zauważyliście od jakiegoś czsu krostki na policzkach? Przyczyn może być wiele jednak jedną z ważniejszych są nasze telefony komórkowe i słuchawki od odtwarzaczy MP3 itp. Są to wręcz idealne miejsca do gromadzenia się wrednych bakterii, które potem odbijają się na nas niezbyt ciekawymi wypryskami. Ale nie ma obaw, można z tym walczyć i można temu zapobiec. Przed snem najlepiej przecierać miejsca, w których zauważyliśmy wypryski. Dezynfekcja sprzętu też będzie dobrym rozwiązaniem. Wystarczy raz w tygodniu przetrzeć nasz sprzęt elektroniczny wacikiem z alkoholem.

Drugim problemem trądziku powszechnym u pań jest trądzik przez nasz makijaż. Ile razy tak było, że po dobrej zabawie wracałyśmy do domu i nie miałyśmy już siły na zmycie makijażu? Nieplanowana noc u faceta? Jedna noc spędzna w makijażu owocuje niezłymi mankamentami skórnymi. Tak więc jeśli planujesz gdzieś wyjść, zaopatrz się w małą paczkę husteczek do demakijażu, a jeśli szykuje się niezła impreza pomyśl za wczasu o swojej twarzy i połóż obok łóżka wszystkie potrzebne Ci kosmetyki. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie paru pryszczy, a rano będziesz czuła się o wiele bardziej świeżo.

A teraz do wszystkich łakomczuchów, fanów makaronów oraz ostrych potraw. Muszę was zmartwić nasze ulubione potrawy powodują trądzik! Tak to nie jest żart, dlatego też proponuję zmianę diety i zastoswanie suplementów diety. Dzięki naszym wyrzeczenią znacznie poprawi nam się kondycja skóry.

Autor: wika
Źródło: internet , gazety

Oceń artykuł

 • Ocena: 3/5
 • Głosów: 2

Komentarze (3)

 • Meet2015/07/14 10:09

  CSARlDwOUs

  Change is always good! You are right, wehgit watchers is very trust worthy and DOES work. Hope you get some nice new dinnerware

 • Walter2015/07/10 01:41

  cXQpeuGFH3

  Bob - if you can write poetry when you feel that bad, there's a lot of hope for you. Now you need to trasalnte it into Spanish for all your Mexican friends (a copy for me too, por favor). Hope you will soon be recovered from your elephant flu.

 • Jhonel2015/07/09 22:49

  uAIr9TeP

  May 3, 2011>It's so hard to pick only one favourite myth becsuae I love so many! Especially Greek ones, although I am familiar with other kinds too. But I have to say that the Persephone/Demeter/Hades myth ranks in the top two Still, out of all the Greek gods and goddesses, Athena is my favourite. Not only is she extremely intelligent, but she can handle her own in a battle and she's a strong-willed girl to boot! Aimee, you're hair does look great! You're SO pretty! You too, Rachel! My favourite part about having both of you incorporated into one post is that you each of you has this natural humor that makes your writing so interesting to read! Thanks so much for the giveaway!

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)