Dieta Dla Zdrowia

Elbrus***Hotel SPA&Wellness. Przepis na relaks.

Jesień już na dobre zagościła w naszym kraju. Dni coraz krótsze, a nastrój zmienia się wprost proporcjonalnie do pogody ? coraz bardziej szary, ponury, pesymistyczny. To najlepszy moment, aby poprawić sobie samopoczucie. Zrelaksować się, uciekając od codziennych obowiązków. Dodać blasku urodzie. Jest takie miejsce wśród pasm Beskidu, w którym można odnaleźć wszystko to, co zabiera codzienność ? spokój, relaks, ciszę.

Otoczony malowniczymi górami Beskidu Szczyrk jest jedną z najpiękniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Stanowi idealną bazę do całorocznego wypoczynku. To zarówno raj dla amatorów rowerów górskich, turystyki pieszej, narciarstwa, jak i miejsce wielu imprez kulturalnych i folklorystycznych. Dodatkowym atutem beskidzkiego miasteczka jest bogata baza hoteli SPA&Wellness, które kuszą niezliczoną ilością różnorodnych zabiegów, zbawiennych dla ciała i duszy. Miłośnicy wypoczynku i rekreacji doskonale bowiem wiedzą, że wizyta w SPA ? świecie przyjemnych doznań, zmysłowych zapachów, relaksującej muzyki, to podstawa udanej i skutecznej regeneracji.

Jednym z najnowocześniejszych hoteli SPA w Szczyrku jest Elbrus***Hotel SPA&Wellness. Miła atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz pyszna kuchnia sprawiają, że Goście czują się tam jak w domu. Rekreacyjny basen z jaccuzi i kaskadą oraz kompleks trzech saun to idealne miejsca, by odprężyć zmęczone ciało.

 

 

Centrum SPA ARMACZI, znajdujące się na terenie hotelu, oferuje szereg nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masaże i zabiegi wodne, które skomponowane są po to, by przedłużyć młodość, zachować zdrowie i utrzymać dobrą kondycję organizmu. Wykwalifikowany zespół specjalistów służy pomocą i konsultacją kosmetyczną, pomagając w wyborze odpowiedniego programu pielęgnacyjnego, w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów.

Ze względu na atrakcyjne usytuowanie i szeroką ofertę, hotel Elbrus*** jest idealnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, wyjazdów integracyjnych. Trzy zaciemnione, w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny stanowią idealne zaplecze tego typu przedsięwzięć.

 
Hotel Elbrus*** Spa & Wellness

ul. Słoneczna 8
43-370 Szczyrk
Tel.: +48 33 826 13 00
Fax:  +48 33 826 13 01
www.hotel-elbrus.pl
recepcja@hotel-elbrus.pl

Autor: DietaDlaZdrowia.pl

Oceń artykuł

Komentarze (2)

  • p1mjp15ef62016/11/21 19:45

    tmxe3zsu22

    16hwwz8pb8 funxpthr6d 1ns5evf4ub [url=http://8w9bmaw2p4xf.com]r8m1rzolnf[ /url] [url=http://65rspqdzu4n0u4g.com]8syc5i12 dm[/url] [url=http://jlxb3qp3xl59h.com]nnf7b3x3iz [/url] http://ysjte6tw.com http://aa27ibcm5.com http://q0iit6tzr1dnsvl86.com

  • Aslan2016/11/20 15:39

    LaWnVMgez

    At last! Someone with real exsritepe gives us the answer. Thanks!

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)