Dieta Dla Zdrowia

Pomidory na szare dni!

Pomidory zawsze umilają szare, zimowe dni. Wystarczy kilka minut, by w środku zimy poczuć się jak na wakacjach.

Przygotowanie pieczonych pomidorów jest szybkie i bardzo proste. Wystarczy dosłownie kilka minut, by wyczarować coś specjalnego. I pysznego!

Do przygotowania wystarczy kilka pomidorów i ząbków czosnku. Zasada jest taka: czosnku ma być dwa razy więcej niż pomidorów.

Biorę więc sześć pomidorów. Kroję je na połówki i wkładam skórką do dołu do naczynia żaroodpornego. Posypuję solą, pieprzem i oregano. Pomiędzy nie wkładam ząbki czosnku (ze skórką). Delikatnie kropię je oliwą z oliwek.

Wkładam do piekarnika nagrzanego do temperatury 220 stopni. Piekę około 20 minut, dopóki nie zrobią się rumiane.

Na sam koniec posypuję parmezanem. I voila! Gotowe! Do tego bagietka i pomidorowa uczta w samym środku zimy poprawia humor wszystkim domownikom! Pomidorowy aromat unosi się w całej kuchni!

To mój sprawdzony sposób na wakacyjne danie. Nie ma nic lepszego niż pyszny, prosty i sprawdzony sposób na poprawę nastroju. Gorąco polecam wszystkim razem i każdemu z osobna! Nawet tym, którzy z kuchnią są na bakier!

Autor: Jagoda

Oceń artykuł

Komentarze (1)

  • Cleo2017/02/22 11:56

    Essay Writing Website Reviews

    I wish to many thanks for the efforts you have placed into writing this great site. There's no doubt for me which you have deeply knowledge of %BT%. It?s like I just read some kind of guide like research paper introduction format or great researching. Great job!

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)