Dieta Dla Zdrowia

Dietetyczna sałatka warzywna

Sałatkę przyrządza się szybko i bezproblemowo.Jest bogata w witaminy i minerały niezbędne dla zdrowia.

10dag.marchewki,5 dag.pietruszki,15 dag.kalafiora,1 zielona papryka,2 pomidory,3 ugotowane ziemniaki w mundurkach,2 jajka ugotowane na twardo,po łyżeczce posiekanej natki i szczypiorku,2 łyżki oliwy,pieprz i sol.

Przygotowanie:

Marchewkę, piepruszkę i kalafiora gotujemy w osolonej wodzie, a nastepnie kalafiora dzielimy na różyczki. Marchewkę i pietruszkę kroimy w małą kostkę, a ziemniaki obieramy ze skórki i kroimy w większą kostkę. Paprykę oczyszczamy z gniazd nasiennych i kroimy w makaroniki. Sparzone pomidory obieramy ze skórki i kroimy w plasterki. Do jarzyn dodajemy zieleninę i mieszamy. Polewamy oliwa, doprawiamy solą i pieprzem. Wstawiamy do lodówki na godzine. Przed podaniem posypujemy posiekanymi jajkami.

Autor: barara

Oceń artykuł

Komentarze (1)

  • Susie2017/04/27 17:38

    cYew5ScVk

    I like it. Especially that last bit about being ‘in what you say.’Ran across this jewel on writing, last night, from Hemingway’s “A Moveable Fe2as.”&#82t0;I always worked until I had something done and I always stopped when I knew what was going to happen next. That way I could be sure of going on the next day.” Again, I like that last bit of wisdom — stopping before one empties the well. Good advice outside of writing too, isn’t it?

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)