Dieta Dla Zdrowia

Skakanka

Dodam swoje spostrzeżenia odnośnie skakanki.

Dziewczyny.

Od początku swojej przygody z DietąDlaZdrowia.pl zaczęłam skakać na skakance. Kupiłam ją już jakiś czas temu i tak sobie wisiała czekając na lepsze czasy.

Skaczę na niej co drugi dzień na przemian z ćwiczeniami z DietyDlaZdrowia.pl. Co prawda nie oczekuję od niej spektakularnych wyników i poprawy mojej sylwetki, ale wiem jedno. Podczas zażywania sportu wraz ze skakanką strasznie się męczę, ale mimo wszystko zaciskam zęby i skaczę dalej. Może wtedy topi się tłuszczyk i spalają kalorie?

Nie wiem czy to za sprawą skakanki, czy też ćwiczeń i diety, ale od niecałego tygodnia jest mnie o 1kg mniej.

Skaczę w przeciętnym tempie, ani szybko, ani wolno. Staram się skakać przez 15 minut, ale nie zawsze mam siłę. Może z czasem nabiorę kondycji i uda mi się za każdym razem wyskakiwać te 15 minut :)

Jestem ciekawa, czy któraś z Was też próbuje swoich sił ze skakanką i ćwiczeniami z dietydlazdrowia.

Czy któraś z Was wie ile kalorii spalamy skacząc na skakance? Ja osobiście nie wiem, ale skaczę mimo wszystko- dla poprawy kondycji, sylwetki, a przede wszystkim dla swojego lepszego samopoczucia.

Grunt to czuć się dobrze w swoim ciele :)

 

Autor: E.

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 1

Komentarze (2)

 • 3t1fkco0a12016/11/21 19:45

  9gpueaxptk

  04vm1y689w 6roha75l8v jdqlvko041 [url=http://5ai19iup62re1.com]tov1gidqie [/url] [url=http://0ewnqiin4.com]be13zriuuv[/ur l] [url=http://931cms7fsy.com]tj7asx6yme[/u rl] http://sgvn925c.com http://4fz0c4c01.com http://oiak2fzx6hlclcro134.com

 • Barbara2012/07/05 17:43

  skakanka

  Ćwiczenia na skakance są łatwe w wieku dziecięcym.I wydawałoby się, że tego się nie zapomina.No, niestety, kiedy przybywa kilogramów i lat, zwykła skakanka staje się katem. Ale jeśli się przebrnie pierwsze tygodnie, skakanie staje się łatwiejsze. Podrzucam te swoje kilogramy, skacząc na skakance i już mam widoczne wyniki(oprócz tego dużo maszeruję i pływam +ćwiczenia od diety) ciśnienie krwi sie ustabilizowało, cukier unormował i puls obniżył.

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)