Dieta Dla Zdrowia

Ruch to zdrowie!

Każdy z nas uważa, że ma zbyt mało czasu. Dzień jest za krótki. 24 godziny to stanowczo za mało.

Każdy z nas ma chęć uprawiać sport, ale bardzo często kończy się na tychże chęciach. Za każdym razem mówimy "jutro, jutro, jutro...". Tymczasem czas ucieka, a my nie jesteśmy coraz młodsi..(niestety) =)

Wymówki same rodzą się w głowie, nie trzeba wiele wysiłku, by wytłumaczyć samego siebie, np. "miałam dziś bardzo ciężki dzień. Nie mam siły nawet mrugać oczami, a co dopiero skakać na skakance", czy "strasznie mi sie nie chce...boli mnie głowa, a poza tym Kaśka dziś nie przyjdzie ze mną ćwiczyć, a samej mi się nie chcę...".

Jak widzicie, sami się usprawiedliwiamy, co przydarzyło się każdemu (wiem z własnego doświadczenia). Ale pamiętajcie: jak już wstaniecie i zrobicie pierwszy krok, to potem już leci samo. Ani się obejrzycie, a kochane ciałko samo będzie pragnęło treningów. =)

Ćwiczenia nie muszą być wcale katorżnicze... Najlepiej zacząć od umiarkowanych dawek, a później zwiększać ilość powtórzeń. Urozmaićcie sobie ćwiczenia: jednego dnia skakanka, a innego joga lub brzuszki. Dla relaksu może warto ćwiczyć przy ulubionych hitach muzycznych, przy których nogi same rwą się do tańca =D

Życzę udanych treningów!

Autor: Natalia

Oceń artykuł

 • Ocena: 3.5/5
 • Głosów: 2

Komentarze (2)

 • Gretchen2016/11/17 16:57

  Just want to say Hi.

  They're not resources of Docosahexaenoic acid (DHA) or Eicosapentaenoic acid (EPA). They've the power to efficiently take on an oilfield occupation. It will be described as a really worthwhile investment to generate. http://zoodeo.org://jiffylubecouponsames ia420868

 • StumbleUpon2015/01/21 03:18

  http://www.stlukesdoctors.co.uk/freecdor ganizerdownloadak.asp?2014/episode-25/?s hare=stumbleupon

  Following up on the 2000 "Flori-duh" jokes, a Miami Herald political cartoonist recently

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)