Dieta Dla Zdrowia

Pies - najlepszy karnet na siłownię

Ile razy obiecujemy sobie: będę ćwiczyć, schudnę. Kupujemy nawet karnet na siłownę, wydajemy dużo pieniędzy na fajny strój, buty, urządzenia. I co? I nic, bo się nie chce. Mam dla ciebie najlepszy karnet na siłownię - psa!

Jak na długie lata zapewnić sobie motywację do ćwiczeń? Kupić sobie psa! Codziennie rano spacer, wieczorny spacer, a w ciągu dnia przypuszczalnie również. Kochany, wierny przyjaciel który wniesie dużo miłości do domu, a przy okazji będzie zawsze wiernym towarzyszem "obowiązkowych codziennych spacerów", które pomogą Tobie zachować szczupłą sylwetkę i dobry wygląd. Oczywiście zanim zdecydujesz się na psa musisz liczyć się z obowiązkami i wszystkim co się z tym wiąże. Kupno psa nie może być chwilowym kaprysem. Pies to stworzenie, które czuje, przywiązuje się do właściciela i wymaga dużo uwagi. Decyzja o posiadaniu psa powinna być przemyślana i skonsultowana z wszystkimi domownikami. Wiąże się ona z dodatkowymi obowiązkami takimi jak dbanie o pieska, karmienie go i wychodzenie z nim na spacery. Ale warto na to spojrzeć właśnie z tej drugiej strony. Jeśli zastanawiasz się, czy mieć psa i jesteś w kropce, to weż pod uwagę ten dodatkowy aspekt. Jest to jakby nie patrzeć najlepszy na świecie karnet na siłownię. Spacery będziesz mieć zapewnione codziennie, niezależnie od pogody. Po prostu trzeba. Dodatkowo zyskają one nowy wymiar: miłego spędzenia czasu z domowym pupilem. A zdrowie i szczupłą sylwetkę zyskasz niejako przy okazji. Pewnego dnia po prostu spojrzysz w lustro i zobaczysz nową siebie i będziesz się zastanawiać kiedy się to stało :D A do tego wszystkiego zyskasz wiernego i oddanego przyjaciela na lata. Polecam, bo naprawdę warto - właścicielka cudownego psiaka NERO.

Autor: Dominika Chmiel
Źródło: Źródło: pies-piesek-psiak.blog.onet.pl (wykorzystane zdjęcie)

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 14

Komentarze (12)

 • Johnk72017/01/09 14:55

  Cheap goods

  I like this weblog so considerably, saved to my bookmarks. efkdbbaeeedf

 • Ricky2016/11/20 09:57

  bJqZNc5u1vf

  Many many quitaly points there.

 • formexplode2015/11/18 14:21

  http://www.rozmawiajmyoseksie.pl/formexp lode+szybki+przyrost+masy+miesniowej.htm l

  Po prostu super nie wiem jak dziękować autorowi dzięki niemu udało mi się podejście treściwie do własnego organizmu.

 • Jessica2015/07/14 09:53

  mg8Br3NSiZoj

  ?????? ???????HTML??? var RecaptchaOptions = { theme : 'blackglass', lang : 'en' , tabindex : 5 }; #submit {display:none;}

 • Khay2015/07/10 01:22

  LZHPWQHqeyY1

  Your post captures the issue peylcetfr!

 • Anahi2015/07/09 05:17

  ST84hix5fMt

  Creo que por desgracia se un poco de esto, tengo 49 af1os y hace un af1o se me dectetf3 en un ane1lisis rutinario una alteracif3n del PSA, el cual acabareda confirmando la existencia del ce1ncer. Tras el primer golpe, sed es un golpe, sf3lo quedf3 encarar el problema, en mi caso radiotere1pia y branquitere1pia. Hoy sigo con el tratamiento hormonal el cual es algo me1s largo, con alguna inconveniencia como los sofocos, pero todo lo deme1s va perfectamente. Recomiendo que cualquier hombre a partir de los 40 se haga las pruebas, cuanto antes se dectete mejor es el resultado.

 • igor2011/05/26 21:11

  pies to nie tylko siłownia

  pies to najlepszy przyjaciel człowieka - stara prawda

 • babaaa2011/05/18 15:58

  Zgoda!

  Zgadzam się, Zygmunt.

 • zygmunt2011/05/18 11:58

  pies to nie zabawka

  decydując się na sprowadzenie psa to do domu, trzeba to najpierw wszystko dobrze przemyśleć. przede wszystkim dlatego, że pies to odpowiedzialność. nie można go później wrzucić w kąt i się nim nie zajmować. od kilku lat mam psa i bardzo sobie chwalę długie spacery z nim. to taka nasza szorstka przyjaźń

 • VG2011/05/17 16:09

  rano

  Pies to przede wszystkim ranne wstawanie.

 • łukasz2011/05/13 10:38

  mam psa

  mam psa i wcale nie chce mi się z nim wychodzić. początkowo rzeczywiście biegalem na spacery, a teraz? teraz czekam, az ktoś to zrobi za mnie. i o dziwo zawsze robi :)

 • kala2011/05/12 17:38

  :)))

  mam psa i rzeczywiście spacery z czworonogiem to przyjemny sposób na fitness. tutaj nie ma wymówek - nawet jeśli się nie chce nigdzie wychodzić, to nie ma przebacz.

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)