Dieta Dla Zdrowia

Dobra impreza kluczem do sukcesu

Udana impreza to taka, po której nogi bolą od tańca. Godzina szaleństwa na parkiecie kosztuje aż 500 kcal w dół. Cztery godziny tańca pozwolą spalić dziennie zapotrzebowanie.

Stugramowa tabliczka czekolady ma około 500 kcal. Kto by pomyślał, że takie maleństwo to taka bombka kaloryczna? Ale dzisiaj nie o czekoladzie, tylko o tańcu. Taniec jest przeciwieństwem czekolady. Pozwala na to, by organizm w godzinę spalił tyle kalorii, ile ma w sobie słodka, uzależniająca tabliczka.

Nie wszyscy lubią wcześnie wstawać i biegać po parku. Nie wszyscy muszą godzinami jeździć na rowerze. Są tacy, którzy łączą przyjemne z pożytecznym. Spędzają czas z innymi ludźmi, dobrze się bawią, a przy tym dbają o swoją linię. Dobra zabawa sprawia, że nikt nie pamięta o zmęczeniu. Z uśmiechem na twarzy bawimy się doskonale, a przy tym niewątpliwie działamy na swoją korzyść.

Taniec jest najprzyjemniejszym rodzajem sportu. Chociaż niektórzy uważają, że tańca nie można traktować jako dyscypliny sportu. Można i trzeba!

Jeśli ktoś nie lubi imprez i klubów, zawsze może się zapisać do szkoły tańca. To też rodzaj treningu. Nawet nie wiecie, ile się trzeba nagimnastykować, żeby nadążyć z krokami, nie pogubić się, a przy tym dobrze bawić.

No to tańczmy!

Autor: kaska85

Oceń artykuł

 • Ocena: 3.7/5
 • Głosów: 3

Komentarze (3)

 • Mirabellka3192017/06/14 11:13

  Motywacja do zrzucenia wagi

  Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka

 • jurek2011/04/12 20:20

  żeby dobrze się bawic

  żeby dobrze sie bawic, wcale nie trzeba duzo wypic. zgadzam sie z kasią. wyznacznikiem dobrej imprezy jest akurat ból nóg od tańczenia.

 • anka2011/04/10 08:21

  ?

  hmmm... imprezy nie kojarzą mi się tylko z litrami wypitego alkoholu. jeśli dla kogoś wyznacznikiem udanej zabawy są trzy dni kaca, to jego sprawa. niech tylko pamięta o tym, że mnóstwo ludzie umie się dobrze bawić bez picia i kalorii w alkoholu!

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)