Dieta Dla Zdrowia

Czy jest coś lepszego od czekolady?

Czekolada to jedna z najlepszych przyjaciółek każdej kobiety. Warto pomyśleć o tym, by zacząć traktować ją z dystansem.

Jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów, by za kilka miesięcy nie wstydzić się wyjść na plażę w bikini, już dzisiaj pomyśl o zbilansowanej diecie. Odpowiednia motywacja potrafi zdziałać cuda. Masz słabość do słodyczy? Znajdź sobie coś, co daje Ci więcej przyjemności!

Przetestowałam nową metodę. Zastanowiłam się, co mi daje więcej szczęścia niż kostka upragnionej, mlecznej czekolady. Wynik był oczywisty: czytanie. Teraz, kiedy wieczorami mam ochotę na coś słodkiego, biorę do ręki książkę! Wciągająca lektura pozwala mi zapomnieć o chęci spałaszowanie jakiejś niezdrowej przekąski.

Mało tego - wyznaczyłam sobie długoterminowy cel i atrakcyjną nagrodę. Do wakacji schudnę 5 kilogramów. Osiągnę cel, to będę mogła ochoczo pobiec do drogerii po piękne i bardzo drogie perfumy. Uśmiechają się do mnie z półki. Wiem, że dla tego zapachu, lecz przede wszystkim dla siebie, przezwyciężę własne słabości. W końcu to ja rządzę czekoladą, a nie ona mną! :)

Gorąco polecam takie rozwiązanie. Na pewno będziecie zadowoleni. I dumni z siebie!

Autor: mz

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 2

Komentarze (5)

 • hcniaf7i5n2016/11/21 19:45

  erzc3iqmaf

  tsjci6lksa ze19oaqf7z 7s0e61yyhj [url=http://wbzjsumh5.com]a2w6by5z4v[/ur l] [url=http://9qq75pepumkx4.com]lmnwfbctz9 [/url] [url=http://a20o4rc7c.com]lsbio4q5b7[/ur l] http://hehtoxe9u3n.com http://9i2eeyh7cg.com http://wlcndztjq47u.com

 • nab 2k16 mt coins2016/06/04 12:59

  http://kingcameranfoundation.org/profile s/blogs/the-cheapest-store-to-buy-nba-2k 16-mt

  youre looking sharp!

 • Ania2012/05/23 13:01

  dobry pomysł

  To na prawdę dobry pomysł! Książki uwielbiam, ale muszę przyznać, że jak widzę słoneczko na zewnątrz to nie potrafię skupić się na czytaniu. Na szczęście mam w zanadrzu ukrytą broń! Rolki, są zawsze gotowe :) one z wdzięcznością zastępują każdy smakołyk!

 • Anna2012/05/22 07:03

  pyszności

  W zasadzie to się tyczy każdego jedzenia, które nas kusi. Zgadzam się, że nagradzanie dodaje kopa, za każdy stracony kilogram coś się należy:)

 • Iwona2012/04/13 13:10

  czekolada

  Świetny pomysł, że w ten sposób zamienić przyjemność jedzenia czekolady na coś innego, naprawdę motywujące a nagrodzenie siebie za schudnięcie to cos świetnego. ja myślałam bardziej o jakimś ciuchu, ale chyba zacznę nagradzać się za małe schudnięcia :)

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)