Dieta Dla Zdrowia

Weź koleżankę na fitness!

Dobrym sposobem na utrzymanie diety jest... odchudzanie się z drugą osobą. Wtedy jedna pilnuje drugą i nie ma mowy o słabszym dniu.

Jeśli nie potrafisz się zmobilizować do ćwiczeń, a jak wiadomo z tym różnie bywa, namów swoją najlepszą koleżankę, by poszła z tobą. We dwójkę zawsze raźniej. Nawet jeśli dopadnie cię słabszy dzień, będziesz miała świadomość, że się z kimś umówiłaś i nie możesz wystawić go do wiatru.

A może wspólne bieganie, nordic walking, jazda na rolkach lub przejażdżka rowerowa? Doskonały jest również tenis albo inne gry. Najtrudniejszy pierwszy krok, ale kiedy już jest za nami, trzeba porządnie pomyśleć o zmobilizowaniu się. Słomiany zapał nie sprzyja zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Po wysiłku fizycznym może jakaś sałatka (oczywiście bez sosów i mięs w panierce)? A może jakaś wymiana kulinarnych doświadczeń? Wiadomo, że najlepsze przepisy to te, które się zasłyszało od rodziny, znajomych, znajomych znajomych...i tak dalej ;)

Tak więc nie ma na co czekać. Wystarczy umówić się z koleżanką i od dzisiaj (nie ma nic gorszego jak wieczne ?od jutra?) wyruszyć w podróż po piękniejszą figurę! To sprawdzony sposób. Naprawdę warto się zastanowić, z kim warto pójść dzisiaj wieczorem pójść na siłownię.

Autor: Jagoda

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 2

Komentarze (3)

 • Cash2016/11/22 05:38

  9BGTpLdJOtm

  It's great to read something that's both enjoyable and provides prmagatisdc solutions.

 • Deandre2016/11/20 14:37

  5549pnAh

  A piece of erodutiin unlike any other!

 • iza2012/06/04 21:07

  6 kg

  nie polecam zrzucenia 6 kg w miesiąc. może to powodować efekt jojo. Dlatego podziwiam Cię

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)