Dieta Dla Zdrowia

Powiedz wszystkim, że jesteś na diecie!

Najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze! I tej zasady trzymam się odkąd pamiętam :)

Kiedy przechodzę na dietę, to informuję o tym wszystkich dookoła - rodzinę, przyjaciół, znajomych z pracy. Postuję o tym na FB i innych portalach społecznościowych. Może to śmieszne, ale kiedy wszyscy wiedzą, że "wzięłam się za siebie", to jest mi prościej. Wtedy bardziej się pilnuję, by nie skompromitować się w oczach ludzi, z którymi spotykam się codziennie. Nie chcę słuchać, że moja dieta nie przynosi efektów, więc staram się jeszcze bardziej. Sama nakręcam tę spiralę, ponieważ później to ona nakręca mnie. W dodatku nakręca mnie bardzo, ale to bardzo pozytywnie. Nakręca mnie na sukces!

A później... Później już jest tylko z górki. Jako próżna kobieta - wraz z pierwszymi efektami - chcę więcej! Schudnę kilogram, chcę jeszcze zrzucić dwa, a może nawet trzy. Chcę słyszeć więcej komplementów. A najwspanialszą muzyką dla moich uszu (na miarę co najmniej Requiem Mozarta) jest stwierdzenie: "Jak ty schudłaś"!

I tak oto od ekshibicjonizmu emocjonalnego dochodzę do realnych efektów. Od słowa do czynu. I jestem pewna, że to najlepszy sposób na świecie. Bo - przynajmniej w moim przypadku - sprawdza się doskonale!


Polecam!

Autor: Jagoda
Źródło: Własne doświadczenie

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 4

Komentarze (3)

 • Eleh2015/07/14 10:05

  Dq6lZGBZcMl

  Aprtnepaly this is what the esteemed Willis was talkin' 'bout.

 • Bekai2015/07/10 01:35

  PGIM0stYsa

  Gala2 lata temu .Cały dzień czekałam dzisiaj na ten wynik , ale czy nie jest tak, że może się okazać więcej niż 2kg, bo pecizreż nie jesteś na czczo?

 • Ray2015/07/09 17:18

  aeMlOcqHbSUT

  Karite2 lata temu .Gratki laska! No no całkiem niezły wynik ja kiedyś miałam podobny na diciee 1000 kalorii, ale wtedy to cały czas chodziłam głodna, a z tego co piszesz to na 3d raczej nie grozi. Sama jeszcze nie wiem czy skusić się, ale faktycznie ta plaża dość mocno mobilizuje Pz

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)