Dieta Dla Zdrowia

Jak przegrałam z fast food'em

Czasami i porażki potrafią nieźle zmotywować na diecie. Podzielę się swoim upadkiem ku przestrodze dla innych :)

Do pracy nie biorę zbyt wiele jedzenia. Nic mnie tak nie irytuje jak zapach podgrzewanych zup, mięs i innych specjałów, które pysznie pachną tylko w kuchni. A z racji, że jestem na diecie, to moje śniadanie ogranicza się jedynie do kilku owoców lub kilku zbyt małych przekąsek (tak, tak wiem - śniadanie to podstawa, itd.). Zwykle około godziny 15. jestem potwornie głodna. I tak było tego feralnego dnia.

Wyszłam z pracy jak zawsze. Po drodze przegrałam walkę z zapachem frytek z pobliskiego fast food'a. O zgrozo! Łapczywie rzuciłam się na porcję kalorycznych, ociekających tłuszczem ziemniaków. Były pyszne, chociaż nie warte tej chwili zapomnienia i tego upadku. Już sekundę później czułam tak ogromne wyrzuty sumienia, że zamiast wrócić do domu, maszerowałam w zimnie po mieście. W domu zasiadałam na rower stacjonarny, żeby spalić te puste kalorie.
I chociaż zmęczyłam się niemiłosiernie, wcale nie czułam się lepiej.

Na drugi dzień zrobiłam sobie powtórkę z rozrywki. Nie poczułam ulgi. Wiem, że jesteśmy tylko ludźmi i miewamy słabsze dni, ale... wystarczy troszkę lepiej zaplanować swoje posiłki, aby nie pozwalać sobie na takie wyskoki. A jak schudnąć i nie czuć się głodnym? O tym już w kolejnym tekście :)

Autor: Krysia12

Oceń artykuł

 • Ocena: 3.7/5
 • Głosów: 3

Komentarze (4)

 • Terrell2016/03/19 19:34

  cheap nba jerseys from china

  nfl shlp promo code free shipping cheap nba jerseys from china nhl pro shop coupn codes (www.mojotsovetnik.org.mk)

 • Ramesh2015/07/14 09:59

  UVOmCnidmE

  I simply want to tell you that I am just new to blogs and suoriesly liked you're page. Almost certainly I?m want to bookmark your blog post . You amazingly have perfect stories. Cheers for sharing with us your website page.

 • Rana2015/07/10 01:29

  VGtQcsLqwl

  jo a ještě maličkost.Důležite1 je zpětne1 vazba.Nepotvrzene1 genialita časem sklunzoe zase do blbosti.Takže pohybuj se v okruhu lided,kteřed ti ji budou potvrzovat.Lidi co s tebou budou souhlasit jsou nejlepšed zahradnedci prozatedm křehke9 květinky tve9 geniality.Když se jima obklopedš,tak vyroste v mohutnfd strom,kterfd že1dne1 vichřice nevyvre1ted a jehož plody osvěžed tisedce znavenfdch poutnedků :-)))

 • Martina2015/07/09 09:59

  apwf0osMNLT

  Lenko, me1š recht taky nekomentuju tam, kde bych se msleua extra přihlašovat. Ke spokojenosti obou stran:)No poslouchej, to jsi mě teda dost potěšila. Teď už o vzhledu sve9 hlavy sice neme1m tak zoufalfd ne1zor, ale tak od 11 do 25 let jsem si připadala dost hnusně, bohužel: Oči prosedm, jenže za brfdlemi, a ty byly zdrojem nespokojenosti jako takove9, k tomu ten předšerně baňatej nos a ještě ta kroutive1 huba, to už mi připadalo jako vrchol :)V te9 době i občas nějakfd beďar teď se mi to po čase jeved jako takove9 nepatrnosti a detailedčky, ale tehdy určovaly moje sebevědomed. Pak to skoro deset let šlo v tomhle ohledu dobře a celkem spokojeně a teď se moje sebe-degradace přesunuje na figuru, ktere1 dředve dokonale1, dozne1ve1 obtloustliny, tukove9 polšte1řky a měkkotiny a na to nejsem zvykle1. Vždycky si něco najdu, nějakou prkotinu, abych si nemohla připadat "super." Toho zvyku jsem se ještě faplně nezbavila jen na kre1tko v dobre9 ne1ladě, když se mi něco povede nebo se těšedm ze setke1ned s někfdm, se cedtedm hned ledp. Nojono.

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)