Dieta Dla Zdrowia

Głodzenie się jak najbardziej niewskazane

Nie możesz się głodzić. Głodówka nie jest żadnym sposobem na dietę. Pamiętaj, że to niebezpieczne rozwiązanie.

Oglądałam kiedyś taki film "Diabeł ubiera się u Prady". Szczególnie zapamiętałam jedną scenę, kiedy Emily przechodzi na dietę. Bardzo prostą dietę: nic nie je, a kiedy czuje, że zaraz zemdleje, pozwala sobie na kawałeczek żółtego sera.

Tylko po co? Po co narażać się na negatywne skutki głodówki i wyniszczać swój organizm, kiedy wszędzie pełno pysznych, pachnących, kolorowych owoców i warzyw. Niewłaściwie przeprowadzona głodówka może być tragiczna w skutkach.

Dla osób, które chcą zrzucić kilka (nawet kilkanaście) kilogramów głodówka nie jest dobrym rozwiązaniem. Jej przeprowadzenie negatywnie wpływa na metabolizm. Ponadto powoduje, że organizm traci wodę i mięśnie a nie tkankę tłuszczową ? co stanowi istotę każdej diety odchudzającej.

Tak więc Dziewczyny i Chłopcy ? wszystko z głową! Dieta naprawdę może być przyjemnością. Kiedy uda się schudnąć w zdrowy sposób i waga wskaże nawet minimalny spadek ciężaru ciała, to znak, by nadal pracować nad sobą. Pamiętajcie, że ćwiczenia to czysta przyjemność ? a dietetyczne posiłki wcale nie są nieapetyczne (wręcz przeciwnie).

Wszystkim życzę powodzenia!

Autor: Dorota
Źródło: Informacje w internecie

Oceń artykuł

 • Ocena: 5/5
 • Głosów: 1

Komentarze (6)

 • Mirabellka742017/06/14 09:12

  Motywacja do odchudzania

  Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w gogle: odchudzanie przed i po by sasetka

 • Vann2016/03/02 14:18

  2GSs08dMXf

  You've imrsspeed us all with that posting!

 • Beatiful2016/02/14 09:53

  t87x8ripj

  That's an expert answer to an inetitserng question

 • Mahmoud2015/07/14 10:11

  gQhuGI7pFvY

  Dzieki za wszystkie te ijnfrmacoe, wpis jest bardzo ciekawa i jestem pewna, ze mi sie przyda. Fajnie, ze ktos zainteresowal sie tym tematem i postanowil przedstawic go szerszemu gronu internautow. Bede tu wracac.

 • Janvi2015/07/11 13:54

  HnbdnTV7RU

  None

 • Moymoy2015/07/10 01:02

  V09I5559K5S

  ad 33: Hmmmm.Je1 me1m napředklad milion nettdsaoků na kre1se. Ale co si pamatuji, že1dnfd chlap, co se do mě kdy zamiloval, si jich nikdy ani nevšiml. To znamene1, že když ty jich me1š mnohem me9ně, že si jich nevšimlou už vůbec. Teda pokud vyzařuješ pro ně předjemnou energii. Obecně, na te9 pohodičce a energii se vyplated pracovat vedc než na nějake9m faldedku, řekla bych. Jo a jinak, ty brfdle, co me1š na te9 fotce jsou velmi slušive9, jednak jemne9, takže člověk si mysled, že je to spedš ozdoba než pomůcka a pak ti zvětšujed oči, takže dobrfd. Fakt dobrfd.

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)