Dieta Dla Zdrowia

Bądź piękna na Angelina!

Otyłość, poza skutkami zdrowotnymi, niesie za sobą konsekwencje społeczno socjologiczne. Wiele osób, a szczególnie kobiet odchudza się nie ze względów zdrowotnych, ale właśnie estetycznych.

Jeśli główną przyczyną podjęcia decyzji o przejściu na diete jest zmiana wizerunku, w motywacji pomoże nam wyznaczenie sobie celu. Proponuję znaleźć sobie przykład w postaci znanej celebrytki. Nie ważne, czy będzie to tytułowa Angelina, Doda, czy Natasza Urbańska, ważne aby sięgając po kawałek ciasta, przypomnieć sobie jej wizerunek i pomysleć - "jeśli zjem to ciastko, to nigdy nie będe wyglądała jak ona!". Warto również powiesić sobie plakat wspomnianej gwiazdy w sypialni i... na lodówce! Pierwsze miejsce pozwoli nam już od pobudki mysleć o celu naszego odchudzania, drugie zaś będzie swoistym firewallem przed pokusami lodówki.

sposób jest sprawdzony - dzięki niemu pozbyłam się zbędnych 20 kilogramów. Plakat w sypialni zmieniłam na swoje własne zdjęcie - aby pamiętać co rano, ze nie chcę powrócić do starego wizerunku. Stosuję też program DietaDlaZdrowia.pl "Zdrowe odżywianie", aby mieć pewność, że moje zgubione kilogramy już do mnie nie wrócą.

Autor: Olka

Oceń artykuł

  • Ocena: 5/5
  • Głosów: 2

Komentarze (0)

    Brak komentarzy do tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne, gdy się zarejestrujesz!
Dodatkowo zrobimy dla Ciebie darmową analizę Twojego sposobu odżywiania.

(wymagane)

(wymagany - nie będzie wyświetlany)

(wymagany)